Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illik kékes-zöl...

Milyen hajszín illik kékes-zöld szemhez, világos bőrhöz? Inkább barna vagy szőke?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajszínem sötét szőke,de gyerekkoromban világos szőke voltam.Nem tudom, hogy világosítsak a hajszínemen vagy épp ellenkezőleg, bevállaljak egy sötétebb barnát.Van pár szeplőm,de nem igazán szoktam leégni a napon.

22l


2011. máj. 15. 10:11
 1/2 Darcy01 ***** válasza:

Bocsi az offért, de erre én is kíváncsi lennék.

Hasonló típus vagyok, mint te. Olyan seszínű hajam van, és én is elgondolkodtam rajta, hogy váltani kéne, de nem igazán merek belevágni.

2011. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább legyen barna.. mert ezeket a világosabb színeket szépen kiemeli a sötét haj... Egyébként kb én is ilyen vagyok, csak a hajam eredetileg sötét barna... semmi pénzért nem szőkítenék.. :)
2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!