Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÖTÉT és VILÁGOS? Sötétbarna...

SÖTÉT és VILÁGOS? Sötétbarna hajam van, barnás bőröm, és barna szemem. Jól állna az alábbi linken a 7.3 as sötét aranyszőke hajszín?

Figyelt kérdés
Szerintem az adottságaimhoz a szőke haj nagyon idióta viszont ezt én inkább világosbarnaként számítom azért gondoltam rá. Haircolor. Avon.com/hu/index. Php/shades/blonde 15/L köszönöm
2011. júl. 30. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi itt a link: [link]
2011. júl. 30. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, bár nem tudom, mivel még nem láttalak, még képen se így nehéz eldönteni. és azt se tudom megállapítani, hogy a hajadon, hogy dolgozna a festék, de 1 próbát megér :)
2011. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! én kb. ugyanilyen adottságokkal rendelkezem és most fogok belevágni a nagy dologba!világos/közép barnásra fogom festetni a hajam,aztán pedig olyasmire,amilyet linkeltél(fokozatosan szerintem nem roncsolná annyira)

szerintem bárkinek jól áll a világosabb haj,akinek nem túl sötét a bőre és a szemöldökét is befesti,ha sötét színű!!

24L

2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem neki MÉG jól áll!!!!!: [link]

utsi voltam:)

2011. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
te hol kezded? hidrogénnel szívatod? semmi esély nincs rá hogy ez a szín vagy sima világosbarna befogja a hajamat? ha nem muszály nem szeretném szívatni...
2011. júl. 31. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:

ezzel én is pontosan így vagyok...ha nem muszáj ne szivassuk.

nem tudom hogy fog sikerülni,megkérdezem majd a fodrászomat,melyik az a legvilágosabb szín,amihez még nem kell hidrogént használni,aztán abból a színből hátha könnyebben el lehetne érni a kívánt eredményt...

2011. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi nekem már volt olyan világosabb színezőm ami befogta de nem tudom hogy most is sikerülne e.. de megpróbálom színezni ki tudja
2011. júl. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!