Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat hogyan használ...

A ricinusolajat hogyan használjam hajnövekedés serkentésére?

Figyelt kérdés
Mikor kenjem fel rá a hajmosás melyik szakaszában,hány percig hagyjam rajta..ilyesmi tanácsokat szeretnék kérni.Mennyit tegyek a hajamra?Meddig elég kb?Mennyibe kerül?
2011. máj. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nedves hajra kell felvinni.Ameddig bírod,lehet másnap is lemosni.2-3 teáskanál ricinusolaj + 1 evőkanál olívaolaj.Attól függ hány ml,600 ft. körül.
2011. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mondjuk akkor megmosom a hajam,megtörölgetem ráteszem az olajat rajtahagyom egy fél órát,utána lemosom akkor tehetek még rá balzsamot meg pakolást ugye??600ft-ért kb mekkora adagot kapok?
2011. máj. 15. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
+ patikába lehet kapni és olívaolaj helyett használni étolajat is.
2011. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A balzsam felesleges.Ja igen a fejeden hagyd rajta a törölközőt esetleg sapkát is felvehetsz vagy mindkettőt.Hogy jobban beszívja megis száríthatod egy picit.

Én 60 ml vettem 4-5 alkalomra nekem teljesen elég volt,igaz nekem vállig érő hajam van de amúgy is 2-3 teáskanállal kell tenni csak :)

2011. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Attól félek csak,hogy zsiros hatást kelt majd a hajam:/// mert igazából Vitanol C-t akartam venni most,de olvastam,hogy már nem lehet kapni.Gyógyszertárban se?
2011. máj. 15. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fog,2x vagy 3x le kell mosni és semmi baja nem lesz sőt még talán dúsabb is lesz.Fényesseb az biztos,meg nőn is is fog.Igen,állítólag ott se lehet kapni.
2011. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!