Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondja a legtöbb ember...

Miért mondja a legtöbb ember hogy a fekvő szoliban elkaphatok bármit, mikor a csaj előttem szokta kifertőtleníteni a gépet?

Figyelt kérdés

Ötezer embertől hallottam már: "csak akkor menj fekvő szoliba, ha nem félsz a fertőzésektől" blablabla.

(Akinek nem inge....)


2011. máj. 15. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert többnyire kihagyják a fertőtlenítős vízből a fertőtlenítőt... és elég ha kihagy egy 5 cm-es rést valahol...
2011. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak, h nem tudod mi van a flakonban, de 3 spricc nem elég egy szoli fertőtlenítéséhez. a vírusok viszont egy pici helyen is megmaradnak, amit kihagy a lötty.
2011. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
keress megbízható fekvő szolit, ha nagyon nem akarsz állóba menni. én fekvőbe járok már 2éve, még nem kaptam el semmit szerencsére, és remélem nem is fogok.
2011. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy keress olyan helyet, ahol le tudod fóliázni a felületet, amin fekszel.
2011. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ennyi erővel az állóban is elkaphatok valami gombát, mert ott meg a talp éri.. na mindegy.
2011. máj. 18. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a dolog, igazából akkor lehetnél biztos a dologban, ha mindig tiszta fóliát tennének a szolira/szoliba...de én még mindig azt mondom, h inkább legyen csak lábgombám, mint h az egész testfelületem elkapjon valamit...egyébként igényesebb helyeken szokott lenni papírtörlő, én azt szoktam a törölközőre tenni álló szoliban.
2011. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
józan paraszti ésszel gondolkodva, álló szoliban meg leteszel két papírtörlőt és arra állsz rá. A talpadat úgysem akarnád szoliztatni, nemde????
2011. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ekeke ***** válasza:
49%
Bőrrák garantált.
2011. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A naptól nem lehetek bőrrákos? Észlény.:)
2011. jún. 2. 10:33
 10/12 anonim ***** válasza:

na megjöttek a nagyokosok...ha ésszel használja és nem ég le,NEM LESZ bőrrákos! A rákot a leégések okozzák.

egy kozmetikus

2011. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!