Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki erzestelenitovel csinaltatta a tetkojat? Ha igen, akk mivel?

Figyelt kérdés

Csak olyanok valaszoljanak,akik benne vannak a temaban! Kioktatast nem kerek!

mar van egy tetovalasom,de at akarom alakittatni (majdhogynem lefedni) es ez nagyon fajna.jobban,mint egy ures borre valo tetovalas. Ettol 1 kicsit megijedtem,ezert gondoltam az erzestelenitore. Tudom,h (jobban) vereznek tole (az elozonel nem vereztem). Otletek? A tetovalasom iden csinaltattam,csak par honapos.

22/l


2011. szept. 28. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs tetkóm,de tervezek egyet.Mivel nekem elég kicsike a fájdalomküszöböm,így számomra a tetoválás is borzalmas fájdalommal járna.Én mindenképpen kérek érzéstelenítést.Már érdeklődtem a tetováló művésznél,és ő mondta,hogy vannak akik szintén igénybe veszik az érzéstelenítést.Egy jobb helynél van a tetoválósoknak egy olyan kenőcs amit kimondottan erre a célra használják.
2011. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gerincemen van...rákenték azt a bizonyos krémet, de sz@rt sem ér...ugyanúgy fájt...de ez ezzel jár...egy idő után megszokod, nem vészes ki lehet bírni!!!! Szintén lány...
2011. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általános fájdalomcsillapítót vettem be.Hát nem tudom nélküle milyen lett volna,de így is piszokul fájt,ráadásul szédelegtem a fájdalomcsillapítótól!Ja és persze emiatt kivérzett pár helyen tehát mehettem korrigáltatni . :( Szóval nem tudom mit igen,de az tudom,hogy gyógyszert NE... Sok sikert!
2011. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Elég nevetséges dolog tetováláshoz érzéstelenítőt kérni...:DDD Ha nekem nő létemre 6óráig tetoválták a hátamat egyhuzamba,és meg se fordult a fejembe hogy érzéstelenítőt kérjek...nehogy már neked kelljen.
2011. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 17:00

Nemmindenkinek olyan magas a fájdalomküszöbe mint neked.Lehet hogy te kibírtál 6 órát,de lehet hogy a kérdező fél órát sem bírna ki.Azért mondjon le egy tetoválásról,mert nem bírja a fájdalmat??

Én sem bírom a fájdalmat. Nekem elég ha csak rá gondolok a fájdalomra,és már ájulok is el.Ha egyszer tetoválást csinálok,akkor tuti,hogy minden fájdalom csillapító jönni fog--

2011. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00

látom nem olvastad el rendesen a kérdést! menj vissza alapiskolába és tanuld meg a szöveg értelmezést!

2011. szept. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!