Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jobb az Axe tusfürdő...

Mitől jobb az Axe tusfürdő mint pl egy Tesco szappan?

Figyelt kérdés
Ha jó illatot akarok magamra akkor dezodor meg deo, de a fürdéshez nem az kell csak, hogy a koszt meg a kellemetlen illatot levakarja a tisztítószer?
2011. máj. 15. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A tesco szappantól vagy bármelyiktől szörnyen kiszárad a bőröd.
2011. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, semmi hidratáló nincs bennük, vagy legalább is nagyon kevés
2011. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor helyesbítek, axe tusfürdő és mondjuk babaszappan.
2011. máj. 15. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a lényeg hogy megéri az árát vagy csak egy menő név, mint pl kocsiknál: az Opel is elvisz A-ból B-be mint a BMW és úgyis meg van határozva a sebességhatár amit mind 2 teljesít. Csak a BMW menő és pár millával többe kóstál.
2011. máj. 15. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szappant feleljtsd el,a babaszappan is szárít az nem a tested mosására van, hanem a kezedre.

az axe-ot nem ismerem, de ha ém nem Dove tusfürdőt használok,hanem mondjuk Fa-t akkor megérzem a bőrömön. Szerintem mindenkinek meg kell találni,mi a neki legmegfelelőbb márka.

2011. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

tökéletesen jó a babaszappan...hidd el...és nem szárítja úgy...nekem legalábbis...mikor tusfürdővel mosakodtam, ezerszer jobban kiszáradt a bőröm...

az arcom nagyon kiszáradt, mikor tusfürdővel mostam...mióta csak és kizárólag pl Baba szappant használok, alig kell hidratálnom, nem szárítja...pluszban ilyen szép, tiszta, friss, üde nem volt az arcom sose...plusz mindenhol olyan selymes a bőröm...én ajánlom...a szappant...a tusfürdőtől pattanásom is volt...

22L

2011. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok,de az Axe-nál förtelmesebb szagú férfi kozmetikum tuti nincs,ez érvényes az összes variációra.Kb. mint a légyirtó,erős,hivalkodó,orrcsavaró.Akkor már inkább szappan,de tényleg ne tescos..
2011. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!