Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves lány vagyok. A hátam,...

15 éves lány vagyok. A hátam, a mellkasom és a vállam patanásos, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Naon szégyellem!
2008. febr. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod,ez el fog múlni. De ha elmész egy bőrgyógyászhoz,ő ír fel neked kencéket,amik segítenek. Több oka is lehet annak,hogy sok patid van.
2008. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelned.Majd elmúlik.Több oka is lehet.Nekem is vannak pattanásaim.Nekem a sok csokitól s attól hogy túl sósan eszek mindent.Igyekszem néha ezeket kerülni de néha megfeledkezek róla :)!használom az AVON termékeket s használ.Próbáld ki!Főleg a lehúzhatós maszk jó(clearskin,naturals)!Nekem bevált!Sok sikert!Üdv!
2008. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ilyen problémáim voltak ennyi idősen, az arcodon csúnyább lenne, ez vígasztaljon. Használtam én is mindenfélét, főleg avont, de sokat segített, az hogy koleszos lettem és a szegedi víz kiszárította a bőrömet és így a pattikat, persze nem múlt el teljesen, de 18 évesen már nem voltak ezzel gondjaim, mert kinőttem vagy mi. Szóval próbálkozhatsz, de teljesen nem tudod eltüntetni majd elmúlik, tudom ez most nem vígasz, de ez van.
2008. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
DAlacin-T. bőrgyógyász felírja, de szerintem a körzeti orvos is.
2008. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erősen pattanásos a bőröd, akkor fogd szépen anyukádat és menjetek el bőrgyógyászhoz. Ő majd eldönti, hogy felír e rá gyógyszert vagy sem. A nővéremnek is hasonló problémái voltak, neki felírt az orvos gyógyszert. Fél évig kellett szednie, és sokat javult a bőre. Mostmár nem szedi, és így sem újultak ki a pattanások olyan erősen, mint előtte.

Üdv.

2008. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!