Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek levágatni a hajamat,...

Félek levágatni a hajamat, nektek tetszik ez a fazon?

Figyelt kérdés

Hellóó. 15 éves lány vagyok, és most fogok ballagni. És a ballagásra le szeretném vágatni a hajamat. Szőke, vékonyszálú, de sűrű a hajam. Nem dús, de nem is kevés. Pont elég. :P És simán csak le van engedve mindig, nincs frufrum. Nagy homlokom van, nem is szeretem, ezért szeretnék frufrut vágatni. Ezt a hajat néztem ki, nekem tetszik. Szerintetek hogy állna? Ovális arcformám van.


[link]


2011. máj. 16. 18:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és egyenes hajam van.
2011. máj. 16. 18:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lenne.

Nem túl rövid, tehát ha nem tetszik, még mindig lehet rajta változtatni később.

Az ovális arc a legszerencsésebb, szinte minden jól áll. :)

2011. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elmegy-
2011. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól állna, csak mondd meg a fodrásznak h ne vágja túl rövidre
2011. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy szeretném ha kicsit hosszabbra hagyná a frufru részt. :)

Köszi a válaszokat.

2011. máj. 16. 19:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
régen én is ugyanezt a formát néztem ki magamnak :P ugyanez a csaj volt:D
2011. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

eza haj már nem divat, és nem is néz ki jól, szerintem vágasd oldalt tépettre, úgy hogy a fokozat olyasmin kezdődik mintha oldalfrufru lenne, csak azért mégsem annyira.

[link]


csak mégjobban ilyen.

2011. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik ;)
2011. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, csak nagyon meg van tépve alul. Mondd a fodrásznak h ne vékonyítsa el az alját, mert akk nagyon kevés hajad lesz, de amúgy szép:)
2011. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazából itt csak a frufru rész számít, amúgy derékig érő hajam van, abból nem szeretnék vágatni csak annyit, ami nagyon szükséges. Meg kicsit megtépetem aztis.

Amúgy, amit belinkeltél kedves egyik válaszoló képeket, azokon mind másfajta haja van a csajnak. xdd

2011. máj. 17. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!