Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? A hajamat...

Mit csináljak? A hajamat szeretném megváltoztatni, de sem vasalni sem levágatni nem szeretném!

Figyelt kérdés

Sokat foglalkozom a hajammal, minden hétvégén szépen bepakolom stb! Már szép hosszu is hát közép hullámos! Fodrászhoz is 3 havonta járok, hogy nehogy töredezett legyen, de nem is szokott! mindíg megdicséri a hajam! Tényleg sokkal szebb meg hosszabb mint régen, de nem szeretem... ugy elmegy... eddig mindíg az volt az álmom, hogy hosszu legyen... de nem tudom, meg azt se hogy egy ilyen hajból mit lehetne csinálni, hogy megszeressem (különlegesebb legyen) a hajvasalás jól áll de nem csinálnám mivel nagyon tönkreteszi a hajam! Levágatni nem szeretném ha már így megnőtt! Tudnék valamit csinálni, hogy jobban szeressem?(vagy a fodrász)

Köszönöm a véleményeteket!


2009. dec. 4. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem válts fodrászt! Valószínűleg őt untad meg! Lehet egy másik fodrász ugyanúgy nem csinál vele semmit, de mégis máshogy érzed majd. :)

Vagy festess új színt, színeztess, vagy tetess az ajába melírt... én személy szerint a sima melírt kimondottan utálom, de nekem nagyon tetszik, amikor a haj hátulsó- alsó (két oldali) részébe tesznek két nagyobb pl szőke tincset, ami nem látszik folyamatosan, mégis nagyon jól mutat. Ez így nem is nagyon roncsol.

2009. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem színezővel fesd át :)
2009. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet, bár sima szőke hajam van. Hidd el, vigyél bele egy kis melírt, hogy feldobja. És viseld néha így, máskor úgy.


Pl : hátra csatolva kontyként, becsúrizva, két oldalt kis tincset hátra venni. Jól fog kinézni. És havonta 1-szer vasalva nem lesz gáz

Nekem vékony szállú szőke, Remington vasalóm van. Gyakran vasalom, és semmi baja. A fodrász is mondja, hogy az jó.

2009. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike
2009. dec. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!