Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám ennyire szépen...

Hogy tudnám ennyire szépen kifesteni magamat?

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy hogyan lehet valaki ennyire szépen kifestve:


[link]


Én használhatok korrektort,alapozót,púdert,akkor se lesz ilyen szép az arcom. :( Mi a titka ennek?


Köszi a válaszokat.


2011. máj. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop..
2011. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Photoshop...:)
2011. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A technika neve: Photoshop :D
2011. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy ezen a képen photoshoppal van,de sokakat látok élőbe is igy kinézni.Akkor ők hogy csinálják?
2011. máj. 16. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A következőkkel:

- tökéletes bőr

- arctisztítás, pórusösszehúzó krém, és bőrtónusjavító

- rettentő drága, profi cuccok: alapozó, ecset, púder

- tökéletesen az arcszínnel megegyezőre kevert színek alapnak

- ún. 3D alapozás, tehát világosabb, sötétebb színekkel alakítják az arcot

- szintén méregdrága púderrel fixálás, jó ecsettel


Nagyjából ennyi, és már mehetsz is.


Otthoni körülmények között két dolog kell hozzá:

- tökéletes bőr

- jó porpúder

- pirosító


Kész, passz.

Pont azért nem lesz ilyen az arcod, mert ezer réteg vakolatot ráteszel, ami nyúlik, gyűrődik, kenődik, és természetellenes hatást kelt.

2011. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 habibi ***** válasza:
100%
én egyszer néztem ki így, akkor is a kozmetikusom sminkelt ki és nem is látszódott, hogy van rajtam alapozó annyira természetes volt. szerintem sok múlik azon, hogy milyen termékeket használsz és milyen a bőrtípusod.
2011. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,mindenkit felpontoztam.Szóval akkor egyedül otthon nem is kell,próbálkoznom ezzel,úgy sem sikerülne.Ha alkalomra megyek mindenképpen felkeresek egy kozmetikust. :)
2011. máj. 16. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

nem kell sok hozzá...alapjáraton hál istennek nincs ronda bőröm...de a pórusaim rettentő tágak...plusz zsíros-száraz bőröm van...én amit csinálok és bevált:

- reggel és este baba szappannal mosom meg az arcom...este egy puha sörtéjü kefével (fogkefével) átdörzsölöm

- hidratálom bármilyen krémmel, de már alig kell :)

- cukros-mézes arcradír

- esetenként arcgőzölés (bár amennyire tiszta így az arcom, nem igazán kell)

- (valószínű, hogy közrejátszik, hogy igyekszem sok vizet inni, odafigyelek a kajára /bár ezt inkább az alakom miatt/, sok zöldség, gyümölcs...kevesebb édesség...)


és ennyi...ennél szebb, tisztább, üdébb és frissebb még sose volt az arcom...(mikor kentem magam a krémes, hidratálos, arcradíros akármilyen kencékkel csak gyűrött voltam, pattanásos, cseppet sem voltam elégedett az arcommal)

ezután könnyebb a sminkelés is...esetleg vegyél egy bronzosítot...csodákra képes az is:)

22L

2011. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi,mindenképpen kipróbálom amiket irtál,reméllem nekem is segit. :)
2011. máj. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!