Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sokan mondták már...

Nagyon sokan mondták már nekem hogy szép vagyok. Nem festem magamat ész nélkül.167centi vagyok és 55kg és kövérnek tartom magamat és csúnyának. Mit tudok tenni ez ügyben h nagyobb legyen az önbizalmam, a barátomat is zavarja a negatív hozzáállásom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenned, fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy.
2011. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jurij Boyka válasza:
Ha küldesz képet, megmondom, de az elsővel értek egyet. Úgyse leeht változtatni rajta szóval ennyi.
2011. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesen senki sem tetszik magának, ez így volt már régebben is. Ha idősebb leszel, akkor meg úgy szeretnél kinézni mint most. Furcsa, nem?
2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el pedikűrűshöz,masszőrhöz csináltass egy szép frizurát esetlek vegyél pár új rucit egy szép cipőt. Én a fellegekben járnák önbizalom tekintetében :)
2011. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem hiába mondják a barátaid hogy szép vagy ha azt mondják akkor úgy is van ja és nem vagy kövér pont ideális vagy ne fogyózz csak ha modellkedni akarsz de a fiuknak nem az jön be ha valaki csont és bőr
2011. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy kövér,teljesen normális a testsúlyod.Én 165 cm vagyok,és 50 kg.Ugyan úgy vagyok mint te.Én is alig sminkelem magamat,sokan mondják hogy szép vagyok de én rondának és kövérnek látom magamat:S
2011. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!