Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajat befogja a...

Festett szőke hajat befogja a fekete színező? Loreal creme glossra gondoltam. Eredetileg sötétszőke a hajam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire drasztikusan otthon nem próbálkoznék, én festett szőkét festettem otthon vörösre hát iszonyat lett, foltos, néhol fosszínű, néhol meg maradt szöszi. Lehet befogná de elsőre nem lenne egyenletes és minden hajmosásnál egyre foltosabb.
2011. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia nekem is vörös most és tényleg foltos egy kicsit, mert előtte szőke melír volt benne és a vége szőke
2011. máj. 17. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Huh, akkor pláne jobb fodrászra bízni mert ha amúgysem egységes a színe akkor szinte biztos hogy nem egyformán fogná be.
2011. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már hasonlót (régebben igencsak kísérletező kedvű voltam ilyen téren, és meg lett a böjtje), de nagyon ajánlom, hogy ne. Eleve nem fogja be szépen, egyenletesen, foltos lesz, aztán elkezd kopni, és még foltosabb, piszkos árnyalatú lesz.
2011. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a festett szőkén a fekete színező (de a bolti hajfesték is), általában kellemes, foltos zöld árnyalatot eredményez.


A szőke festéket először el kell távolítani (le kell szívatni), és utána árnyalatonként sötétíteni. 4-5 fokozatban lehet apránként feketévé válni.


Abszolút fodrászos témakör, szerintem is.

2011. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huuuuu köszi akkor inkább hanyaholom a témát :S
2011. máj. 17. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani,hogy erről tegyél le inkább.
2011. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!