Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mellemben van egy csomó,...

A mellemben van egy csomó, ezt hogyan leehtne eltüntetni?

Figyelt kérdés

Eleinte aggódtam, h valami komoly, de anyukám msonta h neki is volt és valószínűleg valami megnyomta, ezért alkult ki csomó.

hOgy lehet gyorsítni az eltűnését?


2008. febr. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz!Ne játsz az ilyennel akárki akármit is mond!Meg attól hogy anyudnak volt,elmúlt,az nem azt jelenti hogy neked is ugyanaz van.Lehet veszélyesebb s más miatt van,DOKIHOZ!!!!
2008. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát eredetileg el akartam én s menni de eszembe jutott,h azelőtt,hkialakult volna a cosmó 5nappla voltma dokinál és néztek szövetszaporulatra.Ennyi idő alatt meg enm tud kialakulni...
2008. febr. 17. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kreálj elméleteket. Ugye te sem akarnál kockáztatni? Menj el dokihoz, csak abban lehetsz biztos!!
2008. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szerintem menj orvoshoz én akkor figyeltem fel a csomóra mielött menszeszem meg jött ,volt egy daganatom azonnal meg kelett müteni ne várj inkább legyen vaklárma mint,hogy késö legyen,keress fel egy nőgyogyászt vagy a házi orvosodat remélem meg fogadod a tanácsomat ne félj !
2008. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem veszitesz semmit ha orvoshoz fordulsz SOT!
2008. júl. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit veszítesz ha elmész a dokihoz? Semmit, csak megnyugodjhatsz, hogy nincs semmi bajod! :)
2010. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha fiatal vagy még, akkor valószínűleg a növekedés miatt van.
2011. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!