Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan változtassak a stílusomon?

Hogyan változtassak a stílusomon?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új frizurát,de nem tudom hogy milyen állna jól.Most sötét barna,középhosszú a hajam,középen van elválasztva,és nagyon lapos.Olyan frizurát szeretnék,hogy dúsabbnak hasson,és legyen tartása.Hol találok ilyen hajakról képeket?

Másik dolog,hogy szeretnék változtatni az öltözködésemen.Általában mindig farmer+póló+sportcipő,de szeretnék egy kicsit vagányabb,vagy nőiesebb ruhákat is hordani.Van olyan oldal,ahol tavaszi/nyári ruhák között lehet keresgélni?

Amúgy szemüveges vagyok.

15/l


2009. márc. 13. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem leírni,hogy szögletes arcformám van,és 164 cm,és 60kg vagyok,lehet hogy ez soknak tűnik,de amúgy 55 kg nézek ki:)
2009. márc. 13. 14:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy nézek ki...bár nem szoktam 60lenni...szóval nem gondoltál rá, hogy bemelíroztasd a hajad vagy szinezőt dobjál rá? Jön a tavasz, többet süt a nap, nagyon szép egy vörös vagy mahagóni szinező. Ez nem roncsolja a hajad,mint a rendes festék. Ne középen válaszd el a hajad, hanem kicsit oldalt, próbálgasd melyik áll jól neked.

Az öltözködést illetően nem nagyon tudok tanácsot adni, így láthatatlanban...vegyél szoknyát (ne minit) ami jól áll, nagyon csinosan lehet öltözködni, ha kipótlod a ruhatárad némi csinosabb hosszú vagy 3/4ujjú pólóval és elegáns szövet nacival (ami csak 3000ft). Szineseket vegyél mindenképp, a naci lehet fekete vagy bézs, a felsők rózsaszín,narancs,lila.

A szemüvegességed nem változtat semmin, max kihasználhatod hogy akciók vannak és vehetsz egy csinosabb,vagányabb keretet vagy válthasz kontaklencsére! :)) Csak bátran, itt a tavasz!

2009. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a hajhoz, kicsit tépesd meg, így nem lesz annyira egyszerű a hajad, mégis megmarad a hossza :)
2009. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!