Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös haj. Érvek, ellenérvek?

Vörös haj. Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

8 évig vörös hajam volt most egy éve próbálom visszaállítania saját hajszínem,viszont nem érzem jól magam sötétszőkén.Holnap megyek fodrászhoz visszafestetem vörösre.Kíváncsi lennék,h a pasik mennyire tartják sexisnek a vörös nőket vagy miért nem.(abba a kategóriába tartozó nőkre gondolok akiknek tényleg jól áll a vörös.)


Segítségül linkelek pár képet:


[link]


[link]


[link]


Köszönöm:)22/L


2011. máj. 19. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön a vörös haj. Különösen, ha még szeplős is a kislány. Nagyon szexis. De igazán, csak, ha természetes.



23/F

2011. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A sexisség amúgy szerintem relatív nekem például a magyar nők közük Orosz Barbara az etalon.Olyan kisugárzása van,hogy azta:D:)Női szemmel is.(első kép:))Köszönöm a válaszod!
2011. máj. 19. 10:46
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer olvastam, hogy a vörös hajú csajok általában szexuálisan ki vannak éhezve. Nekem mindig ez jut eszembe.
2011. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

A vörös haj alapvetően a "k.urvás" kategóriát juttatja eszembe.


Bocs. Ez van.


40/F

2011. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kinek mi jut eszébe:):)
2011. máj. 19. 10:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eredeti vörös vagyok, vagyis vörösesbarna, és rásegítek természetes színezővel. Én semmi változást nem vettem észre, volt, hogy barna voltam, nem nyomul több srác meg semmi ilyesmi. Én viszont jobban érzem magam így, több az önbizalmam. Szerintem ha neked ez tetszik, akkor festesd be! 20/L
2011. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha a linkelt képekből indulunk ki... akkor borzalmas, és útszéli. Meg az ízléseddel van baj. :D

Az a baj, hogy sokaknak nem áll jól, vagyis szinte az összes festett nőnek nem kéne. A természetellenes árnyalatai ocsmányak.

Amúgy meg van akinek bejön, van akinek nem. :D Azért remélem neked jobban áll a vörös, mint a linkelteknek. Még az első nem vészes, de nagyon erőltetett. Az a piros meg hányingerkeltő. Rihannát meg inkább nem firtatom, de csúnyábbat se gyakran láttam mostanában (pedig anno még csinos volt).

2011. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

20/L nem,nem is azért akarom visszafestetni mert több pasit vonz..:)egyszerűen csak önbizalom:)


Kedves utolsó kritikus vagyok magammal szemben nyilván nem fogok egy vöröst rúzst felkenni a számra a vörös hajamhoz:)Viszont igen úgy gondolom,hogy jól áll a vörös és a barátaim is sokszor mondták ebben az 1 évben,hogy festessem vissza,mert sokkal jobb,m a sötétszőke:).Ezek alapján valami lehet a dologba:)

2011. máj. 19. 11:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Az azért hozzáteszem,hogy világos bőröm van nagy kerek rikító kék szemem hosszú szempillákkal:):)Arcom enyhén szeplős:)
2011. máj. 19. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
11:12: akkor tegyél fel képet magadról, és megmondjuk, hogy jól áll-e :)
2011. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!