Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés?...

Végleges szőrtelenítés? Érvek, ellenérvek, árak és helyszínek. Ki mit tud mondani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm volt, azt tudom leírni amit ő mesélt róla.

Ellenérvek:

Nem végleges, hanem 2-3 évig tart az eredmény, mondjuk utána se nő mind vissza, kicsit ritkább lesz

3-4 kezelésre, néha többre is szükség van, hogy tényleg szőrtelen legyen az adott terület

Ha nem vészesen vagy szőrös, akkor szerintem drága mulatság és nem biztos, hogy megéri

Csak fehér, de nem túl fehér bőr és sötét szőr kombinációjával tudják megcsinálni...


Érvek:

Neki nagyon erős és sűrű szőre van, ezért is határozta el magát (mert ugye anál azért nagyon nagy nyűg a gyantázás, borotválva meg ronda)

Ha olyan típus vagy, aki szőrbenövésre hajlamos, akkor ez megoldás, mert ugye nincs borosta, mint a borotvánál, de szőrbenövés sincs, mint a gyantánál vagy az epillátornál

Olyan helyeken is jó, ahol borotválni meg gyantázni nyűg (pl bajusz, has, kar..stb)

És hát ugye a legfontosabb érv, ogy ugye bár nem tart örökké, de egy jó időre levan a gond a szőrtelenítésről

2011. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Árat esetleg tudsz mondani hogy mennyibe kerül? Meg hogy hol csinálnak ilyet?
2011. máj. 25. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy pl a westend oldalával szemben csinálnak, de szerintem csinálnak több helyen nagyobb szépségszalonokban, és árat nem tudok mondani, mert a barátnőm kb 4 éve csináltatta (és szolnokon), azzal amúgy sem tudnál sztem mit kezdeni, mostanában meg nem néztem...
2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem jól leírták,de az árak nagyon változóak,szalontól függ.Én a Kleopátra szalonokat ajánlom neked!Nézz utánna a neten,hol van hozzád a legközelebbi.A weboldalukon az ár is ott van.
2011. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!