Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár szoláriumos kérdés?

Pár szoláriumos kérdés?

Figyelt kérdés

Kicsit fehér a bőröm (főleg a lábam), és félek hogy leégnék, így használjak-e naptejet?

Álló vagy fekvő szolárium a jobb?

Milyen hamar fakulhat ki a bőröm?

Köszönöm.


2011. máj. 19. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Legkevesebb időre menj. Naptejet ne használj, nem arra való. Van kifejezetten szolihoz való szolikrém, ott lehet kapni általában. De bemész a DM-be van Sun Solar 12ml-es kis szolikrém, egy alkalomra,az kifejezetten érzékeny bőrűekre van kitalálva. Álló higiénikusabb , fekvő kényelmesebb. Mehetsz fekvőbe is csak figyelj, hogy tényleg rendszeresen fertőtlenítve legyen. Az, hogy mennyi idő után fakulsz ki teljesen genetika, bőrtípustól függ.
2011. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy fokozatosan csináld és legyen benne rendszer. Ne havonta menj 20 percre, hanem heti 2x-3x 5-6 percekre (attól függ milyen szoliba mész). Az álló amúgy picit intenzívebb szokott lenni, mint a fekvők, gyorsabban bemelegszik. Írtad, hogy a lábad fehér, na nekem azt még sose sikerült lebarnítanom,csak idén először, szolikrémmel.Ezeket minden szoliban lehet kapni, tartósabb marad a barnaságod és szép bronzos színed lesz tőle. Kicsit húzós az áruk, de lehet pici tasakosat is kapni, párszáz forint, és kipróbálhatod melyik jön be. Én Art of sun és Taboo krémeket használok, gyönyörű barna lett tőle a lábam is!De van még ezer márka, kérdezd meg a szolis csajt mit ajánl.
2011. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszönöm. Akkor mindenképpen kell vennem szolis krémet a lábamra. :D
2011. júl. 4. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!