Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy barnuljak le gyorsan?

Hogy barnuljak le gyorsan?

Figyelt kérdés
Hónap végén megyünk kétnapos osztálykirándulásra. Szeretném ha egy kicsit de tényleg nem "nyár végi" barna bőröm lenne. hogy tudok lebarnulni ilyen gyorsan. 31-én megyünk.
2011. máj. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindennap feküdj ki napozni, ha teheted. De ne ész nélkül, mert leégés lesz a vége, és a barnulásnak akkor lőttek.
2011. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hali. Ajánlom a Tanity-t 1-2 nappal előtte. Ez legalább nem káros...
2011. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szoli:D
2011. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napozz jó idő van, vagy szoli. Addig lehet egy kis színed. Ezt az UV mentes barnulást felejtsd el, lehúzás az egész. UV hatására barnul a bőr, mivel ez a védekező mechanizmusa. Akkor, hogy lehetne UV nélkül barnulni?...

Amúgy meg nem káros csak, mint mindent ezt is ésszel kell csinálni. Nem viccből van nap a fejünk felett.

2011. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én UV mentesre járok és nagyon meg vagyok vele elégedve!! Nagyon magas lesz ezen a nyáron az UV én nem napoznék direktben még naptejjel sem, szeretem ha bőröm szép feszes és sima, nem ráncos, mint egy vénasszonyé.
2011. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!