Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenébe a drága vacakokkal...

Fenébe a drága vacakokkal már! Tapasztalatok gyógyszertárban kevert testápolóról, fürdetőről és társairól?

Figyelt kérdés
Mindenből márkást használok garnier arckrém,garnier tonik és arclemosó,neutrogena bőrradír garnier testápoló,dove tusfürdő de elegem van a lábam folyton viszket(szerintem száraz)az arcom nem voltpattanásos annyira csak miteszeres megelőzésnek használtam illetve smink eltávolítására de kipattanásosodtam.Mindent kiakarok vágni a fenébe.Tusfürdőt,testápolót,tonikot és arckrémet szeretnék gyógyszertárból kevertetni előtte gondoltam elmegyek háziorvoshoz ,mert úgy hallottam ,hogy úgy olcsóbb kb. ez mennyi lesz és jobban teszem vagy ezeknek is vannak hátulütői?
2011. máj. 19. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem olyan huu de nagy márkák. Ha eleve érzékeny a bőröd csodát ne várj. Egy jó szappan, babatestápoló és sima víz. Ennyi. Csak a minimumot használd. A neutrogena arcradírt tartsd meg de heti egyszer szabad csak használni. Tonikból is inkább neutrogenat vegyél és arclemosóból is. Ha már nagyon muszáj. Szappanból pedig natúrt yamuna, nesti dante pl.
2011. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neutrogena soha többet tonikból tavaly nyáron használtam azt is és a habzó tisztítóhülyeségét is egyikse volt jó az orifalmetőlk egyenesen hámlott az arcom az avon nekem nem jön be mert az meb zsírosít a loréal meg szintén mégtöbb pattanás jöttki a fejemen áááá menthetetlennek érzem magam és a miteszerekkel sem tudom ,hogy mit kezdjek mert ha nem kenem ilyen vackokkal nem ilyen vagyis eddig nemvolt és ráhagytam a használatukat de nem múlnak el az istenért sem pedig régebben csak vízzel mostam és miteszereim voltak csak demostmár az is zavart....:S jah és a Babe se jó az meg csípet mint az isten nyila :S
2011. máj. 19. 19:51
 3/10 A kérdező kommentje:
arcradírból nekem segít a sima házi cukor sokkal többet mint a neutrogena jobban leszedi nekem az elhalt hámsejteket
2011. máj. 19. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Heti 1x olyan fürdetővel fürdök mint a picibabák,fehér dobozos,gyógyszertári.Az ekcémám gyorsabban elmúlik.

Kézkrém is gyógyszertári,200Ft körül volt egy nagy tégely,de a nivea nyomába se ér.

Sampont,arcápolót még nem próbáltam,de csak mert sampont évek óta shaumát használok,nem akarok kisérletezni,arcomra meg néha kenek vmi noname krémet.

Háziorvos nékül vettem a gyógyszertári dolgokat,ezek nem vénykötelesek,és kedvezményt se kapsz,csak a kisbabáknak jár.

2011. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem régen alapból a háziorvosom(2-3 éve sajnos nyugdíjba ment) a naturlandos illetve gyógyszertárban kevert krémet ajánlotta kisbaba koromba elvileg nagyon csúnya volt már a bőröm és alig bírták helyrehozni viszont most nemrég még mindenki azt mondta babapopsi bőröm van mostmeg...áhh kész katasztrófa ahogy kinéz elkezdett zsírosodni miteszeres pattanások jönnek és gondoltam hátha most őnszántamból használnám ezeket javítana a helyzeten (akkor nem használtam mert nagyon rossz állagúnak találtam és kötelező volt így hát már csakazért se de mostmár muszájnak érzem)
2011. máj. 19. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszertáriból én is csak a kézkrémet próbáltam, de az nagyon jó. Ha ilyen a többi is, akkor szuper!:)

Nem is tudtam, hogy tusfürdőt is lehet kevertetni. Lehet, hogy én is fogok venni.

2011. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári testápoló az nagyon jó.Az érzékeny helyeken is szoktam kenni pl.:punci és nem bántja.
2011. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én arclemosót használok gyógyszertárit általában, és sokkal tisztább a bőröm tőle, mint a boltokban kapható dolgokból. Elég volt egyszer Garnierrel vagy éppen Niveaval lemosnom az arcom, másnapra már elő is jött 2-3 kisebb pattanás. Ami egyedül bevált a bolti cuccokból, az a Sunfleur arcradír, nagyrészt természetes anyagokat tartalmaz.

Jó ez a gyógyszertári, és 200-300 ft egy tégely krém.

2011. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az arckréme nagyon jó, bár most a barátom használja, mert ilyenkor már zsírosabb az arcom, de abból is van többféle. A bőrbetegségem miatt csak gyógyszertári testápolót használok, és azért sokat segített (ezt receptre adják), de jó tudni, hogy vannak arclemosóik és más kencéik is, mert jó árban van, és talán nincs benne annyi vegyszer.

De ami tényleg jó azok a szappanok, a yamunának van bőrradíros változata is.

2011. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 10:07

Privát e-mail a válasz írójának


200-300 ft? az arclemosó vagy az arckrém? és ,hogy kéred?mármint elmondod milyen bőrtipusra lesz és ennyi? mer én úgyhalottam ,hogy ez 2000 ft-os kategória :O

2011. máj. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!