Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, pattanásos bőrre...

Zsíros, pattanásos bőrre milyen arctisztító krémet, lemosót lehet venni a gyógyszertárban ami hatásos, de nem drága?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 13:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a bőröm és én magamnak készítettem arctisztítót ami nagyon hatásos és még mindig azt használom. Ha lereszelsz egy kis uborkát teszel bele egy kis fogkrémet és egy kis testápolót, hogy magadra tudd kenni akkor biztos lesz a siker. Ezt persze minden reggel és este az arcodra kell kenned, bár én reggel mindig lusta vok ehhez. Kb úgy elég ha 20 percig az arcodon van aztán lemoshatod. Eleinte egy kicsit éget, de nem vészes csak meg kell szokni. Tudom, hogy egy kicsit hülyén hangzik, de nagyon hatásos és nem is drága. Ha nem hiszed próbáld ki!!! :)))

Sok sikert. :)))

2008. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aknesol az jó
2008. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki a gyógynövényes-kénes cuccokat,ezek mindig beválnak...márkát nem tudok mondani,de amiben kén-ichtiol-csipkebogyó stb.van,azok jók!
2008. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
lényeg hogy kozmetikussal is tisztittasd a bőröd rendszeresen!
2008. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!