Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha szörös a kéz, váll,...

Ciki ha szörös a kéz, váll, hát? :/ de nem nagyon. :/

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiúnak? Nem. Lánynak? Attól függ... Ha látszik akkor igen, ha nem annyira akkor elfogadható. Ha zavar menj kozmetikushoz és gyantáztasd le.
2011. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát kreol böröm van es sötet hajsziinem.....annyira nem latszik.....csak engem zavar....nem merek pantost felvenni mert suliban már kaptam egy két bantooo beszolast ez vegett :/
2011. máj. 19. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem erős a szőröd, hanem csak pihés az teljesen természetes, mindenkinek olyan, csak aki szőke annak nem látszik annyira. Ha gyantázni kezded, akkor csak feltűnőbb lesz, ahogy nő vissza, szőrtüsző gyulladásos leszel, meghát különben se gyantázhatja az ember az egész testét.

Bunkó emberek mindig lesznek, de általában azok ilyenek a másikkal szemben, akiknek magukkal van problémájuk, szóval nem érdemes törődnöd a megjegyzésekkel. Hidd el, hogy ez tényleg nem számít, nem von le SEMMIT a szépségedből!!!

Olyan amúgyse lesz, hogy mindenki minden részed tökéletesnek tartja, de néhány idióta miatt szerintem nem érdemes stresszelned. Te is tudnál bárkin hibát találni, ha belegondolsz, de mégsem keresed rajtuk és ez annak a jele, hogy te lelkileg és érzelmileg egészséges vagy. Ne is akarj az olyanoknak tetszeni, akik csak a hibákat látják...

2011. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!