Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seborreás fejbőrre milyen...

Seborreás fejbőrre milyen terméket ajánlatok? Ami használ is!

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni kénes sampont erre a problémára, én azt használtam nekem bevált.
2011. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve még mindig használom, csak időközönként mert akkor újul ki ha stresszes időszakom van.
2011. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz, mert ad rá ecsetelőt és felír neked speciális sampont.


Én nem értem, amikor az embernek a lába törik el, akkor bezzeg el megy az orvoshoz, viszont ha a bőröd beteg, akkor azt nem veszed komolyan. Miért? Az is hozzád tartozik. Véd a melegtől, hidegtől, fertőzésektől, te meg nem foglalkozol vele...

2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ichtiol maszk vagy agyagos pakolás.
2011. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat arcbőrre értettem a kérdést.Fejbőrre babasampon vált be,nem irritálja tovább a hajas fejbőrt.
2011. máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 21.16-os! Képzeld, voltam bőrgyógyásznál, aki azt mondta, tanuljak meg ezzel élni, nem fog elmúlni, és felírt szteroidos krémet, amit nem szívesen kennék a fejemre, mert lassan babát szeretnénk. Ezért tettem fel itt a kérdést. Amúgy köszönöm, kedves válaszod! Szép napot!
2011. máj. 20. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb 10 éve élek vele, 20 éves koromban jött elő, csak a hajas fejbőrön, fogalmam sincs mitől, rokonságban nem volt, azt mondják teljesen véletlen szerű. Sokat kisérleteztem az orvosok által felirt kénes sampon+kikevert fehér massza, stb. De utánajártam a készítményeknek, és megtaláltam a megfelelő termékcsaládot: SKIN-CAP. Én a sprayt és a sampont használom felváltva heti 2x. Teljesen tünetmentes, csak ha elfelejtem használni, akkor jön elő. Egy baja van, hogy ez is szteroidos, úgyhogy óvatosan. De ajánlom nézzetek utána.
2013. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!