Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások megszüntetésére...

Pattanások megszüntetésére mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Nagyon be van gyulladva az arcom a patanások miatt.Kipróbáltam az élasztőt,a fogkrémet stb. de egyik se segített semmit.Bőrgyógyászaton háromszor is voltunk,de olyan krémet írt ami jobban kiütötte az arcomat.
2011. aug. 11. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

himalájai sószappa

dm-ben, 800 Ft

[link]

2011. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Használj alkohol nélküli tonikot,minden nap kend be vele az arcod,kicsit csípni fog,de nagyon szépen leszárítja a pattanásaid.
2011. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem pont a gyógyszertári alkohol segitett , szépen leszáritotta őket

amugy simán csak próbáld ki egy hónapig : kevesebb édesség, fehér kenyér, péksüti, chips és sok viz hidd el hatalmas lesz a változás:)

2011. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aknesol

dm-be lehet kapni, ha jól rémlik olyan 1000 Ft körül van


nekem bejött

2011. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj kísérletezni kell neked mi válik be. Az emlősök átka hogy egy dolog mindenkinél máshogy hat.


Én rengeteg mindent kipróbáltam fel sem tudom sorolni, de kb 5 éve sosem volt olyan nap, hogy valamit ne kentem volna fel az arcomra, mert akartam már kezdeni vele valamit.


Aztán idővel elkezdett csökkenni a gyulladás meg a pattanások száma nem tudom a folytonos kezelés vagy a kor miatt de sztem a kor volt benne.

Ma az ilcsitől a fekete szappant használom azt mondják csodákra képes de nagyon szárít. Amellett meg himalaya herbas termékek jöttek be. A hidratáló mindenképp meg egy nimes arclemosó. Esetleg a pattanás kezelő krémje is hasznos. De őszintén szerintem a korral lehet csak megszabadulni a pattanások nagy részétől.


Próbálj meg egyszer elmenni kozmetikushoz ő mit ajánl. Ne dőlj be neki gondold meg mert én havonta jártam arctisztításra 9000 ft ért és egy hétig sebes volt az arcom egy hétig tűrhető és utána két hétig megint szar a tisztításig. Szóval kozmetikussal addig jutottam el hogy 4 hétből 1 hétig jó volt az arcom.

2011. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alkoholos tonik csípi az arcbőröd, az alkoholmentes az nem!
2011. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Garnier Pure Active tonikja. ( [link] Nekem ez vált be, bár lehet, hogy más márkájú is jó, de mindenképp valami tonik!
2011. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fúú nekem elég problémás volt a bőröm, most így már mondható szépnek. kb 1 hétig minden nap azt csináltam, hogy:

1.citromos meleg vízzel arcmosás

2.félbevágott paradicsommal átkentem az arcom, letisztítottam

3.utána arctonik(alkoholos)

4.és lejegeltem a pattanásokat és a miteszeres részeket


nekem bevált. :) sok sikert

2011. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
holt tengeri iszap pakolás!!!
2011. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!