Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állítjátok be a göndör...

Hogy állítjátok be a göndör hajat, hogy ne szálas legyen hanem tincsekbe álljon, de ne is ragadjon össze?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból hullámos hajam van, de szuperül be tud göndörödni. Megmosom, aztán alaposan balzsam, vagy hajpakolás. Vagy is-is. Aztán ami nálam a legfontosabb, hogy magától száradjon meg! Megmostam, áttörölöm, átfésülöm, majd bekenem a végét szilikonos hajvégápolóval, és úgy hagyom. Ha ez esetleg neked nem elég, akkor vannak speckó göndörödést segítő szerek, amiket rá lehet fújni, vagy kenni, stb. Azok is jók. Előfordult már, hogy megszáradt a hajam kb. 90%-osan, de még néhol kicsit szálkás volt. Akkor megint fogtam a hajvégápolót és (kisebb adagot mint szoktam) tettem rá.
2011. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az enyém jól göndörödik göndörödéssegítő szer nélkül is, hajhabot használok, csak azt nehéz úgy kiszámolni h ne maradjon szálas(ha keveset teszek), illetve ne ragadjanak össze a tincsek(ha többet teszek).

Illetve napközben egy kicsit "kimegy" belőle a hab.

A hajvégeim kissé szárazak, oda többet kell tenni.

2011. máj. 20. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem használok régóta hajhabot, mert ragad... Jó, most lehet mondani, hogy nem jól használtam, vagy ilyesmi, de én akkor sem szeretem. Csak a hajvégápoló, vagy a "ne mosd ki" balzsam. Az is szépen tincsesít nálam :)
2011. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Azokat hol keressem, rossmanban?

2011. máj. 21. 12:30
 5/10 A kérdező kommentje:
És milyen márkát használsz?
2011. máj. 21. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:

A "ne mosd ki" balzsam az Pantene:

[link]


A szilikonos hajvégápolót a Tescoban vettem, már elfogyott egy-két üveggel, nagyon szeretem. (Megnéztem, de nincs rajta semmi konkrét márka, vagy ilyesmi...) Viszont van az alfaparfnak egy lenolajos hajvégápolója, az is nagyon nagyon jó ;)

2011. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. máj. 23. 12:02
 8/10 anonim válasza:
És ti akkor minden nap mossátok a hajatokat?Nekem is ez a bajom de mivel túl dús a hajam nincs időm suli előtt megszárítani.És a hajszárító csak szétfújja a tincseket.
2013. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amúgy ha felekelek már nem tincses csak vizesen.

Előző voltam

2013. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hetente 2x mosom, azóta egy másik kérdésemnél adtak rá jó tippet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Sajnos előtte kivágtam belőle 3 töredezett tincset mert azt hittem a töredezett haj már végleg tönkrement, nem lehet rajta segíteni.

De most néhány hete elkezdtem használni a kallos balzsamot, máris látványos a javulás. :)

Mondjuk ugyanannyi hajhabot használok mint régen, de a hajvégeim már nem lesznek olyan vattacukorszerűek mint régen. Az egyetemen úgy vettem fel az óráimat h hétvégén és kedd délután mosok hajat, szerdán csak délután vannak óráim, addig beáll.

A hajpakolásból vettem vettem kallos jázminost meg placentásat, a placentás hatásáról majd beszámolok ha elfogy a jázminos.

Nem drágák, 800 és 1000 forintért lehet venni egy jó nagy adagot.

2013. szept. 6. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!