Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonal és hónalj szőrtele...

Bikinivonal és hónalj szőrtelenítésére mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

1.borotva

2.krém

3.gyanta

3.epilálás


2011. máj. 21. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Borotva, naponta.

Sima marad, nem lesz borostás, nem irritál, nem fáj, és két perc alatt kész vagy vele.

2011. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez az én véleményem lesz, tehát lehet,hogy valaki tud egy "hivatalos álláspontot". Bár szerintem ez egyéni,hogy kinek mi.


1, borotva

Én csak elektromossal próbáltam, gyorsnak gyors, de a szőröm is gyorsan nő. Meg szerintem erősíti is. 1-1x rendben van, ha sietsz,de hosszútávon nem ajánlom.


2, krém

Azt bikinivonalon még nem próbáltam, a hónaljról leszedte, csak nehéz volt eltalálni vele azt az időt, amikor már leszedni, és még nem lesz sebes. Nekem összességében nem vált be, érzékeny a bőröm.


3, Gyanta

Azt még nem próbáltam,de ha meg kell várni,hogy hosszabb legyen a szőr, szerintem nem szép. Szóval nekem nem tetszik benne, hogy egy ideig hosszabbnak kell lennie a szőrnek.


4, Epilálás

Nekem ez vált be a legjobban. Először fáj csak, meg persze ha hosszúra hagyod.

Én ezt ajánlom, de bírni kell a fájdalmat. Nekem magas a küszöböm, de úgy hallottam,hogy sokaknak nem megy. :S

2011. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :)
2011. máj. 21. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
borotvától egyre erősebb szőr nől ki újra. én nálam a cukorpaszta jött be. havi egy alkalommal elég használni és mindig egyre kevesebb szőr nől ki újra. neten kapni cukorpasztát (nem folyós állapotban küldik (a készítő)., a kezedbe egy diónyi mennyiséget meggyúrsz, megpuhul és tudod kenni a területekre.
2013. dec. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!