Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb szín és fazon?

Melyik a jobb szín és fazon?

Figyelt kérdés

Nem kritikákat szeretnék hogy elég kár hogy ilyet akarsz bla bla...

A gimire szeretnék majd új frizurát új hajszínnel.

Szerintetek melyik lenne a jobb?Írhatjátok akár azt hogy az 1.nek a hajszíne és a 3.nak a fazona például


1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]


Vagy hagyjam meg az eredeti színt mert túl macerás a festés?Most ilyen világosbarna és a szőke közötti hajszínem van.Ilyen se színű.


2011. máj. 21. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
1.2. szerintem rohadtjóóó*.*:DD legyenaz!!:) 3.nak nemtetszik h ennyire szőke és hülye kis pics**ának fognak nézni vele (tapasztalat.:D) 4. meg túl sötét,és tul sok embernek van ilyen. De fazonra az összes jó,de szerintem első kettő:)
2011. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az első képen a színe tetszik, a fazon az sehol se, és a 3. képet nem tudom megnyitni
2011. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek a hajszíne tetszik. Amúgy ez a fazon nem tetszik, úgyhogy nem mondom semelyiket. De amúgy ezek azért elég különböző hajszínek, biztos h mind a 4 jól állna neked?
2011. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan a bőrszínem mint az első képen.És kék szemem van.Régebben tejfölszőke hajam volt de 5.ben elkezdett sötétedni...
2011. máj. 21. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
a 3. képet nem jeleníti meg, viszont az első színe nagyon szép
2011. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első színe és fazonja is tetszik:)

és mit szólnál ha befestetnéd világos barnára és rakatnál bele szőkés melírokat?:)

pl így:

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet.Még azon is gondolkodtam hogy a hajamba rakok olyan műhajat ami igazi... nem tudok erre jobb szót.Vagy pedig szőkét festetek bele.Legszívesebben a Pink lenne a legjobb csak az eredeti hajszínekbe nem mutat jól.
2011. máj. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!