Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros a hajnak ha minden nap...

Káros a hajnak ha minden nap csak letusolom a hajam nem samponnal meg semmivel csak símán leöblítem?

Figyelt kérdés

Utána nem is szárítom meg hagyom term. megszáradni semmit nem rakok rá.

természetesen. sampont se használok

árt ez valamit is a hajnak?


2011. máj. 21. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez egyáltalán nem árt a hajnak, sőt, a tiszta vízzel leöblíted vele a megragadt port, koszt úgy, hogy nem használsz vegyszert.
2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem árt, hogyha mikor vizes óvatosan bánsz vele, mert akkor nagyon sérülékeny. Nyáron én is szoktam így ha nagyon meleg van, mert azért mégiscsak kiizzad az ember, de samponozni meg nem akarok minden nap. 2-3 naponta szoktam olyankor samponozni, többi nap meg csak leöblítem.
2011. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hosszútávon kiszárítja.. illetve ha hosszú hajad van és vizesen hagyod a saját súlya erőteljesen húzni fogja, ami nem tesz valami jót a hajhagymáidnak
2011. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!