Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajat mivel lehetne...

Barna hajat mivel lehetne kicsit világosítani? (festést kivéve)

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
mondják a kamillát, de az nekem nem jött be, plusz a kamilla szárít, a legjobb még mindig, ha kiülsz a napra. nekem valamiért nyáron sokat szűkül a hajam :) mondjuk én világosbarna vagyok alapból, de szerintem minden haj szőkül a naptól!
2011. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is világosbarna vagyok. (: és ugyanúgy,mint az előző...szerintem is a nap a legjobb "világosító".

14/L

2011. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sós vízzel bepermetezed és nedves hajjal kiülsz a napra. Teljesen hatásos, mondjuk hozzátenném, hogy mind a kamilla, mind a citromlé, és a többi hasonló módszer is ponthogy károsabb a hajra nézve, mintha erre a célra való szőkítőt alkalmaznál.


(Ha 1 árnyalatot világosítasz rajta, akkor csak 5 perc erejéig és nem nagyon károsítja a hajad, szemben azzal, amikor valami lúgos anyaggal a fejeden órákat töltesz a napon. De az természetes, és mint tudjuk, ami természetes az csak jó lehet).

2011. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!