Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett csokibarna hajat...

Festett csokibarna hajat hogyan tudnám világosbarnára világosítani? Milyen színű festékkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmilyennel. Aranyszabály: festék festéket NEM világosít. Ez nem pusztán vélemény, hanem tény. Le kell szívatni előtte, vagy leradírozni speciális szerrel, és utána mehet a festék. De jobb, ha otthon csinálsz ilyesmit, ugyanis a csokibarna, ha elkezdik leszedni, sokaknál ronda vöröses árnyalatot ad, amit iszonyat nehéz házilag korrigálni.


Ha mégis azt választod, hogy világosabb festéket kensz rá: a töved világosbarna lesz, a többi része a hajadnak marad csokibarna, max foltos lesz egy picit, ami csak fényben látszik majd. Aztán megpróbálod mégegyszer, hogy na majd másodszorra, aztán harmadszor is, és a végén ott tartasz, hogy annyi időt és pénzt áldoztál feleslegesen, amennyiből már szép világosbarna hajat varázsolt volna egy fodrász :))) Tudom, mert én így jártam :))

2011. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) de akkor fodrász megtudja oldani? Elég hozzá 1x elmennem? És addig is mivel tudnám házilag picikét világosítani, vagy majd a sok mosástól amúgy is kopni fog?
2011. nov. 4. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó rá a szinleszedő dm-ben van egy nagyon jó,sok ismerősömnek segitett már és sokkal kiméletesebb mint a szőkités.Kicsit száraz lesz a hajvéged és ennyi.
2011. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!