Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne dúsabb a hajam...

Mitől lehetne dúsabb a hajam és mitől nőne gyorsabban?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon dús és fenékig érő hajam volt. Pár éve levágattam a vállamig, mert nagyon töredezett, és azóta sokkal ritkább lett, és ugyanúgy töredezik, talán még jobban is. Használtam rá a Revalid ampulláját, attól megnőtt a mellem aljáig, de többet nem nőtt. Most ricinusolajjal próbálkozok, talán egy picit dúsabb lett, de nőni még nem nőtt. Nektek mi vált be? Mit tudtok ajánlani?

Köszönöm a válaszokat!

21/L


2011. máj. 22. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges életmód! Kevés vegyszer, sok zöldség és vitamin. Nekem nagyon jó erős a hajam és egyértelműen emiatt van. Persze nem azonnal látszik a hatás, kell neki pár hónap, amíg kitisztul a szervezet. Meg hát ez teljes életmódváltást jelent..
2011. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Bánfi sampon vált be + a Bánfi hajszesz.Ettől úgy nőtt mint a gomba:)
2011. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Plantur 39 sampon.
2011. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
A dúsabb haj érdekében használj hajhabot :)
2011. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj+olivaolaj(vagy étolaj...) keverék, felmelegíteni, rákenni a hajra, sityak rá, vagy valami ami nem engedi be a levegőt a hajadhoz, 3-4(vagy több óra, akár még abban is aludhatsz)... hidd el, épphogy csinálom 1 hónapja, de már most nőtt vagy 3 centit! És puha is, dús is(bár rikítva van, ezért is kellett nekem, mert csúnya kiálló hajszálaim vannak), selymes is, erősebbek a hajszálak. Kevesebb töredezés, hajhullás. Szóval megéri. :)
2011. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

és az olajtól nem néz ki úgy, mintha csimbókokban zsíros lenne?

milyen gyakran kell ezt a pakolást csinálni?

2011. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, ha jól mosod ki :) Hm... hetente 2-3x... Higgyétek el, nagyon jó!
2011. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ja, értem. tehát szárazon rákened mondjuk este, és reggel meg hajat mosol...köszi, én is kipróbálom

még annyit légy szíves, hogy milyen arányban kevered az olajakat?

2011. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is nemrég kezdtem el ricinusolajat használni, remélem nekem is beválik :). Kicsit dúsabb lett a hajam, és később zsírosodik, nőni még nem nőtt tőle.
2011. máj. 27. 08:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg használhatom egyszerre a ricinusolajat és a Bánfi sampont, hajszesztt?
2011. máj. 27. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!