Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan napozzak hogy a hasamon...

Hogyan napozzak hogy a hasamon pl. egy fehér szívecske maradjon?

Figyelt kérdés

Rengeteg reklámba van olyan hogy a csaj barna csak a hasán vagy a karján van egy fehér szív..gondolom valami oda volt ragasztva..vagy nem tudom

Hogyan tudnám ezt énis megcsinálta?

Ti csináltatok már ilyet?


2011. máj. 23. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj ki mondjuk kartonból egy formát (ha az tetszik, akkor szivet), és tedd rá a hasadra. Vagy vannak ezek az öntapadós papírok, szerintem az is megfelelő lenne a célra. Először annyit napozz egyhuzamba, hogy legalább egy kicsit meglátszódjon a nyoma, hogy legközelebb tudd, hogy hová kell tenni. :)
2011. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja,eleg egyszeru. En loherevel szoktam.De jol le kellene barnulnod hogy latszodjon is.
2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez mondjuk pont a fordítottja, de jópofa :) [link]
2011. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Papírral, ami nem tapad a bőrödre nem olyan hatásos. A lap széleinél kicsit jobban érné a nap a bőröd ezért nem lenne elég éles a határvonala. Meg el is mozdulhat.


Szerintem inkább ragasz fel egy üres matricalapból kivágott formát. (Lehet kapni hobbiboltokban olyan lapot ami olyan mint a matrica csak üres.) Ezzel el is mozdulhatnál és nem kéne egy órán át feküdnöd amíg barnulsz. :)


Amúgy tök aranyos ötlet! :)

2011. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a matrica a megoldás, mert ha csak bekened, akkor nem tudod mindig olyan pontosan kenni, és előbb utóbb valami gáz amorf fehér folt lesz belőle. Vágj ki hozzá egy sablont kartonból, és az alapján minden egyes alkalommal, amikor napozol utána tudod vágni egy matricalapból és felragasztani.

Amúgy a reklámokban elképzelhető, hogy csak retusálva van, énis tudok ilyeneket csinálni fotókra, ehhez nem kell még csak napra se menni...

2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
itt sokan írták a papírt meg ilyesmiket, de inkább azt próbáld ki, hogy oda nyomsz szivecskében naptejet és napozol ennyi.
2011. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

Meg is fogom próbálni holnap :)

Valaki csinált már ilyet?

2011. máj. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!