Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim helyeken házilag hogyan...

Intim helyeken házilag hogyan (gyanta, borotva) szörtelenítetek? Teljesen csupaszra.

Figyelt kérdés

Eddig kozmetikushoz jártam, de nem tudom mostanság megoldani, hogy elmenjek...3gyerek...a kozmetikus 15km-re tőlem, kocsim már nincs, és senki aki a picire vigyázzon napközben...

Borotválni nem akarom, mert félek szúrna, és 3naponta egy kicsit macerásnak tartom. Veet gyanta (az új) semmi nem jön le szinte...


2011. máj. 31. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én epilátort használok. teljesen jól kiszedni és ha sokáig gyantáztattad akkor nemfog annyira fájni. gyantázni szerintem macárásabb egyedül az intim területeket.
2011. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én borotvát használok. Hát igen, meg van a hátránya, csak 1-2 napig marad meg a hatás, utána, főleg a szemérembombnál tud szúrni és húzódni.

Haszálj rendes, hagyományos gyantát, ne ilyen divatmárkákat.

2011. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az epilátort tudom neked ajánlani. Hasonló, mint a gyanta, csak tovább tart megcsinálni. Utána talán kicsit jobban kell ügyelni a bőrradírozásra, mert a gyanta az leszedi az elhalt bőrt is az epilátor meg csak kiszedi a szőrszálat.
2011. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyantapárti vagyok,ha szólsz barátnődnek,hogy segítsen kevesebb időt vesz igénybe.Olyan helyeken ahol már nem látnád rendesen ő ott is tud segíteni.
2011. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!