Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlnak már el a...

Miért nem múlnak már el a pattanásaim?

Figyelt kérdés
15/f vagyok és már majdnem 2 éve tele vagyok pattanásokkal akármit teszek, meddig tart ez még?
2011. máj. 24. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarlak elkeseríteni, de én 24 éves nő vagyok és még rajtam is vannak pattanások, bár közel nem annyi, mint régen. Unokatestvérem fiú, 22 éves és még rajta is vannak, de az ő arca is sokat változott. Azt mondom saját tapasztalatból, hogy a 19 éves kor a vízválasztó. Onnantól kezdve a számuk jelentősen csökken, de sokan azt mondják teljesen soha nem fognak megszűnni.

Használj szárító tonikokat, járj el kozmetikushoz. Unokatestvérem is ezt teszi.

2011. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló korú lányként nekem is voltak ilyen gondjaim, elég durván, végül a fogamzásgátló oldotta meg, de azzal te érdekesen jönnél ki :D Anno elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt egy szert (Sotret) na, ez tényleg 2 nap alatt rendbe tette a bőröm, csak 2 elég gázos mellékhatása van; nagyon kiszárad a szád, meg valahogy "depresszáns" hatású. Én is kipróbáltam kismillió dolgot de csak ez ért valamit is...
2011. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miféle őrült bőrgyógyász az, aki lánynak Sotret-et ad??? Jézus mária... A szakma szégyene. Aztán meg majd csodálkozik szegény lány ha valami torzszülöttet szül később... Jézusom...
2011. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még szükség lesz a türelmedre :( Legalább ugyanannyi van hátra belőle, mint amennyin túl vagy.

Nekem 28 évesen még javában vannak pattanásaim :((

2011. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!