Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az arcommmal? Már...

Mit tegyek az arcommmal? Már 9 éves korom óta vannak pattanásaim és már 19 éves vagyok, de nem múlnak el! Semmi nem segít! Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 25 vagyok, és még mindig vannak pattanásaim, főleg mensikor. Sokmindent kipróbáltam én is, de csodaszert nem tudok..nekem az AVON cuccai jöttek be...ha egy márkához vagy hű, ami egyszer bevált, ne változtass..értem ezt úgy, hogy évek óta ezt használom, de volt, hogy anyám adott egy újfajta lehúzható maszkot..kipróbáltam, és rá pár napra katasztrófa lett a bőröm..
2008. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valószínüleg hormonális problémákkal küzdessz,és nem külsőleg, hanem belsőleg kellene kezelni. Tapasztalatból beszélek, hiszen nekem sem segített semmiféle kozmetikum. Bőrgyógyász gyógyszert írt fel, és egy évig szedtem, és azóta sincs pattanásom! SZóval azt tanácsolom hogy keress fel egy bőrgyógyászt!
2008. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

AMikor nekem írták hasonló kérdésre a bőrgyógyászt nem hittem el de végül elmentem kaptam egy Zineryt nevű löttyöt és egy hámlasztókrémet...1 hét alatt hihetetlen volt a javulás 2 hét múlva már alig hittem el hogy tényleg én vagoyk a tökörben...a mellkasomról és az arcomról minden pattanás eltünt...a kozmetikus csak tüneti kezelés, a bőrgyógyász gyógyít...a bolti cuccok nem hoznak rendbe teljesen hisz akkor nem vennél több krémet...kicsit segít hogy máskor is megvedd, mert akkor azt mondod használ...amikor én bőrgyógyászhoz mentem akkor már két 120 centis ponc roskadásig volt rakva olcsó és drága szerekkel tonicokkal krémekkel gélekkel kendőkkel tisztító maszkokkal és tapaszokkal...semmi sem használ!


Ha házipraktika kell ajánlok egy teát is:

2 deci vízbe rakj borsmentát lándzsás utifüvet, kamillát körömvirágot, és csalánt...főzd el a vizet fél decire (a növényeket nem kell megszárítani)

fedd le amíg hül egy kicsit, mert a gőzzel sok értékes anyag távozik esetleg hajoj a gőz fölé....majd vidd fel a bőrődre...hagyd rászáradni majd 20-30 prc múlva ismételj...a keveréket nem kell lemosni, csak sokkal késöbb, de viszonylag gyorsan használ és hatásos...

2009. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ!
2009. aug. 6. 19:32
 5/5 A kérdező kommentje:
jah még szeretném megkérdezni,hogy ezt a zinerys löttyöt csak recepttel adják?vagy vény nélkül is ki tudom váltani ?(gondolom gyógyszertárban kapható) előre is köszi
2009. aug. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!