Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg van összefüggés a két...

Tényleg van összefüggés a két oldalt az arcon lévő pattanások, és a nőgyógyászati problémák között?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek, nagyon el vagyok keseredve, egyszerűen undorító az arcom, semmi sem segít, bőrgyógyász azt mondta, menjek nődokihoz. Mi bajom lehet?

17/L


2011. máj. 24. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg hormonprobléma? Menj el a dokihoz, csináltatni fog pár vizsgálatot, aztán majd kiderül mi lehet a bibi.
2011. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető. Menj el nőgyógyászhoz, és ha tényleg hormonprobléma miatt jönnek ki rajtad, azon lehet segíteni :)
2011. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló tabitól szép lesz a bőröd.
2011. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, szedj tablettát, sokat fog javulni a bőröd.

Valószínűleg nincs semmilyen hormonproblémád, csak érzékenyen reagál az arcod a normális mennyiségű férfihormonjaidra.

2011. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon el akartam kerülni a nődokit, de úgy látom muszáj lesz. Lehet, hogy tényleg hormon, mert még ráadásul a hajam is iszonyatosan hullik mellé, úgyhogy kezd egy kicsit elegem lenni... Köszi a válaszokat!:)
2011. máj. 24. 23:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes,mert Nekem meg azt mondta a bőrgyógyász, hogy az állon lévő pattanások utalnak nőgyógyászati problémákra. És el is mondta hogy az arc más területei miket jelentenek. Nekem az állammal volt probléma, ott volt csúnya sajnos, ezért csak ezt jegyeztem meg. De az arcra is mondott valamit. De egyébként szerintem, ha azt mondta hogy menj el nőgyógyászhoz, akkor menj el, egy próbát megér nem? Ha meg nincs semmi bajod akkor legalább azt is tudod. Egyébként szerintem is hormonális,vagy ilyen "serdülőkori", tudom hogy ez nem vigasztal de el fog múlni előbb utóbb...A bőrgyógyász egyébként nem adott rá valami krémet vagy valamit? Egyik barátnőmnek is nagyon csúnya az arca és szebb lett, mióta naponta többször is tonikkal fertőtleníti. Meg Neki is írtak fel millió krémet..De a végén mikor tleg egyik sem használt úgy ahogy kellett volna, azt mondták Neki is, hogy el fog múlni előbb utóbb (persze ez éveket is jelenthet):( Remélem te szerencsésebb leszel.:)
2011. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik fiú barátomnak is ezek voltak a problémái, neki a májával voltak gondok.

De amúgy ne félj a nődokitől, nem lesz semmi baj:)

2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hormonális, nekem is az arom két oldalán voltak, és gyulladástól volt, de engem a bőrgyógyáz vérvételre küldött. Téged miért nem?! Abból az is kiderül, ha hormonproblémáid vanak,meg az is ha más. Ha gondolod tudok egy normális bőrgyógyászt, igaz hogy drága, de nekem teljesen rendbehozta a bőröm.
2011. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

23.06

De de, kaptam 2féle kencét, meg antibiotikumot, csak csúnyább lett tőle az arcom, jó mély, lila,piros, göbök jöttek ki tőle, egyszerűen undorító...Ez egy borzalmas mondat, annyiszor hallottam már, hogy előbb-utóbb... Mondta már nekem kozmetikus, anyám, pszihológus, mindenki... 10éves korom óta hallgatom..:S

A bőrgyógyász nem küldött vérvételre, de még csak be se utalt a nődokihoz, holott azt mondta, úgy kezel mint a saját gyerekét... nemjött össze neki.:D azért aranyos volt. Egyik barátnőm is elment egy magándokihoz, 15ezret fizetett a vizsgálatért, másik 15-öt a krémekért, meg a gyógyszerekért, de 1hónap alatt gyönyörű lett az arca. Ő azt hiszem Schüssler-sót, meg krémet kapott, meg még valami gyógyszert, amikor én említettem ezt a bőrgyógyásznak, annyit válaszolt, hogy ő csak az asztali sót ismeri. Köszi.:D

Sajnos, ilyen drága kezelésre nekünk nincs pénzünk. Úgyhogy, marad a TB-támogatott nődoki...

Köszi a segítséget, nagyon aranyosak vagytok!

2011. máj. 24. 23:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Még hogy mint a saját gyerekét! Nincs másik bőrgyógyász az sztk-ban? Próbálkozz meg a nőgyógyásznál, hátha az csinál valami rendes kivizsgálást. Esetleg menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót valamelyik közeli kórház bőrgyógyászatára, hátha ott normális az orvos.
2011. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!