Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajmosás és a hajnövekedés...

A hajmosás és a hajnövekedés között mi az összefüggés?

Figyelt kérdés

hallottam olyat, ha keveset mossuk a hajunkat gyorsabban fog nőni mivel így nem mossuk le a szükséges "dolgokat" a fejbőrről :)


meg már azt is mondták hogy gyakran kell, mert akkor a hajhagymák eltömődnek, és még lassabban fog nőni a haj :)


ezek közül melyik az igaz ? ( a cél hogy minél hamarabb hosszú hajam legyen :D )


2009. aug. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

egyik se igaz... a haj nem attól függöen nő, h milyen gyakran mosol hajat.. gyógyszertárba bemész és ott megkérdezed, h tudnak.e valamit ajánlani, és segíteni fognak...


1 bőrgyógyász

2009. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ö.. Én meg úgy hallottam, hogy ha zsíros, vagy zsírosodásra hajlamos a haj, akkor nő gyorsan. Viszont a haj növekedés genetikailag kódolva van. Ha gyenge szálú ritka, erőtlen a hajad lehet ,hogy sosem nő meg hosszúra....
2009. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nhaa eléggé zsírosodásra hajlamos a ham, mégse nő gyorsan .
2009. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Mikortól számít gyors növekedésűnek a haj?

Ha mennyit nő egy hónap alatt? :D

2009. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ha több másfél centinél akkor elvileg gyors :)
2009. aug. 17. 01:22
 6/7 anonim ***** válasza:
a hajmosástól független a növekedés! a masszirozással viszont összefügg, mert az serkenti a vérkeringést és attol gyorsabban nö a haj
2009. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2hete vágattam 12milire már 21mm ezt onnan tudom hogy van hajvágonk és ha beállitom egy fokba és végig tolom kikapcsolva akkor tépi szóval nekem 2 hét 1 centi :)) 20/F
2013. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!