Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Ti honnan szoktátok...

Fodrászok! Ti honnan szoktátok rendelni a fodrászathoz szükséges anyagokat, eszközöket?

Figyelt kérdés
Nemsokára végzek Székesfehérváron, és szeretnék olyan weboldalakat, forgalmazókat találni, ahonnan olcsón tudok beszerezni dolgokat.
2011. máj. 25. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan van fodrászkellékes üzlet felétek is.Én onnan szerzem be.Itt Miskolcon több is van,ahol éppen olcsóbb ott veszem meg.
2011. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az okés, de én netes oldalakra vagyok kíváncsi, mert sokszor jobban megéri onnan rendelni, mint a helyi fodrászkellékestől, ráadásul a választék is nagyobb...
2011. máj. 25. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobban menő szalonok letelepszenek egy olyan márkánál amit megkedvelnek (pl alfaparf vagy wella) és tőlük szereznek be mindent. Ezeknek vannak területi képviselőik akiktől nagykeráron be tudják szerezni.

Egyébként a legtöbb fodrászkelléküzlet a szakembereknek kedvezményt ad.

Van néhány online fodrászkellék üzlet is. A google hamar kidobja őket ha rákeresel.

A hajvarazs.hu-t nem nagyon ajánlom mert ott elég drágák a cuccok (a tigi-t kivéve).

Eszközöket meg gondolom nem akarsz heti rendszerességgel venni. a makeupmarket.hu is elég jó de az nem kifejeztetten fordrászoknak szól.

Én tudok külföldről is rendelni cuccokat elég jó áron, de az egy fodrásznak nem igazán jó mivel nekik számla kell róla.

2011. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!