Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szoliba megyek akkor mibe...

Ha szoliba megyek akkor mibe kell befeküdni (legyen rajtam valami vagy csak meztelen)?

Figyelt kérdés

még nem voltam de most is csak 5 percre.

ti miben szoktatok befeküdni?


2011. máj. 25. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz fehér bikinivonalat, akkor meztelenül. Van tisztiítószer a szoliban, használat után (illetve van aki előtte is) le kell törölni, fertőtleníteni a szolit.
2011. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Én mindig meztelenül fekszem be, mert utállom ha "foltos" vagyok, ne látszódjon a bugyi meg semmi.
2011. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha ruhban feküdnék be, mindegy lenne ha csak napoznék. Én elgalábbis azért járok szoliba, hogy mindenhol egyforma legyek. Esetleg karkötőt vagy ilyen kisebb dolgot érdemes magadon hagyni, hogy lásd mennyit barnultál, de nem egy bugyit, mert szerintem undorító, ha valahol fehér vagy, valahol csokibarna.
2011. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!