Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben alszol? Pizsi, hálóing,...

Miben alszol? Pizsi, hálóing, kinyúlt póló, meztelen, stb? (kérdés lányoknak. )

Figyelt kérdés
Én nyáron félmeztelenül szoktam aludni, bugyiban, esetleg néha magamra rántok egy kényelmes, régi pamutpólót, ami mondjuk kinyúlt és utcára már nem hordanám. Erre az anyu ma letolt, hogy ez igénytelenség, és vesz nekem fodros-bodros hálóingeket, meg pizsiket, amik ugyan méretben jók (20 éves létemre elég kicsike vagyok), de olyan gyerekesek... nem lehet vele beszélni, megsértődik, hogy nem ezekben alszom :D na és ti miben alusztok?
2011. jún. 28. 22:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyméretű pólóban, amibe kétszer legalább beleférnék, meg alatta bugyi. Vagy a póló helyett egy testhezálló trikó, ami nem utcára való, hanem ruha alá. (J.Presses)
2011. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nyaron egy kis triko meg francia bugyi(tangat nem birom ejszaka mert kenyelmetlen) telen meg rovidnadrag meg egy hatalmas polo:Daltalaban apue vagy baratome:))

17/L

2011. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%

Én is egy nagyobb pólóban :D

Ja meg persze alatta bugyi.


Sose szerettem ezeket a hálóingeket.

2011. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Pizsi,hálóing,kinyúlt póló...mikor miben :)

Most pl. egy rövid ujjú,rövid nadrágos pizsiben.

2011. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
rövidgatya + spagettipántos felső. Szerintem is kicsit túlzás a félmeztelen, inkább vegyél fel egy nagyobb pólót v vmit. (am anyum nekem is ilyen ódivató meg gyerekes pizsiket vesz :D)
2011. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

régi,kinyúlt,3 XL-es pólókban,meg bugyiban persze:)

17/L

2011. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor metálos voltam arról az időről megmaradt egy csomó zenekaros, pólóm és most azokat használom pizsama gyanánt. Alulra meg egy rövidnaci,télen meg felveszek egy zoknit is mert a lábam eléggé fázós:D

Mivel jelenleg nincs pasim, ezért egyenlőre hanyagolom az ilyen csipkés,fodros szexi hálóingeket,én otthonra nem tartom praktikusnak:D

2011. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Hálóing, bugyi nélkül, nekem az úgy kényelmesebb...

Annó osztálykirándulásokon a csajokon még melltartó is szokott lenni, nem tudtam sohasem megérteni mi rajta a kényelmes :S

L,20

2011. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Naagy,táágas póló..:) +rövidnaci vagy bugyi....ez kedv(meg hőmérséklet) függő....xĐ
2011. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
tanga és egy giganagy poló :D télen meg pizsamanaci és egy poló :D
2011. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!