Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiaknak szabad a jobb...

Férfiaknak szabad a jobb lapockára tetováltatni? Oda nem a nők szoktak? Vagy mi a szabály erre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen szabály nincs rá, mindenki azt és oda tetováltat, ami neki tetszik, és évtizedekig képes felvállalni.


A lapockára tetovált mintától sokkal jobban függ, hogy nőies vagy férfias.

Pl egy koponyára senki se fogja rávágni, hogy csajos a lapockádon. Egy kiscica a bicepszeden viszont akkor is nőies, ha amúgy oda meg férfiak tetováltatnak.


Én már csak egy szabályt tartok be: még legyen elég üres hely. :D

2011. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vicces :) Köszönöm szépen.. nekem az első lesz és szerintem az utolsó.. :) A terv már megvan: SZöveg: Istennel a hazáért, alatta egy turul madár alatta pedig dátum: 1920.06.04. Még egy problémám van, hogy baráti áron 3000/óra-ért csinálják meg.. alapól feket tetkó 5000/ óra lenne.. lehet jó a mester ha ennyiért dolgozik?
2011. máj. 27. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet jó a mester persze, nem ártól függ. Helyenként változhat, pl Pest vagy vidék. De jól tanulmányozd át az előtte készített munkáit, mert ha szar festékkel csinálja és kifakul akkor azzal már nem sok mindent tudsz csinálni később.
2011. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!