Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A következő gyantázásnál már...

A következő gyantázásnál már nem lesz ilyen?

Figyelt kérdés
Nemrég(3 napja) gyantáztam le hideg gyantával a lábam ( előtte borotváltam) és a térdemnél eltépte a szőröket és azok már nőnek is vissza mintha borotváltam volna. Ha újra legyantázom azt a részt már más lesz? Hogy lehetne ezt elkerülni?
2011. máj. 27. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ott már megerősödött a szőr, jobban ragaszkodik, vagy hogy mondjam. :D Szerintem legközelebb se tuti, hogy kiszedi, hideggyanta amúgy sem valami erős cucc. Ha kicsit kinőtt, ha nincs túl sok, szedd ki szemöldökcsipesszel, akkor gyengül, és legközelebb könnyebben kijön már talán, olyan, mint a szemöldökszedésnél, eleinte baromira fáj, aztán megszokja a bőr és könnyebben kijön a szál. :)

(és inkább ezért mondják szerintem, hogy erősít a borotva, a szőrszál ugyanolyan marad, csak épp fájdalmasabb kiszedni)

2011. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!