Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra hamvas világos szőke...

Extra hamvas világos szőke vagyok, ám 5 vékony tincs L'oreal feketecseresznye színű festékkel be lett festve. Következő szőke tő festéskor, mit csináljak a feketecseresznye tincsekkel? Folyt lent.

Figyelt kérdés

1x lettek csak befestve ezek a színek. A dobozára az van írva, hogy 28 mosás után elvileg kikopik... gondolom nem fog teljesen kikopni, vagy valamennyire... meg azt gondolom, hogy mivel alapból nagyon világos szőke vagyok... szerintem nagyon le fogja dobni 3hét múlvá-ra ezt a színt. Ám akkor, ha már tő festés lesz, nem szeretném meghagyni őket... ám attól is félek:

-hogy mivel kissé vöröses beütésűek ezek a tincsek, hogy ha rámegyek ezzel a hamvas festékkel mi van ha zöld lesz?


mit javasoltok? hagyjam nagyon kikopni, és akkor szivassam le ezeket a tincseket, vagy csak elég lesz ráfestenem ezzel az extra világos szőkével?


2011. ápr. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem fog kikopni, én ébenfekete voltam, de minimum fél év kell, hogy nagyjából barna legyen... nekem még mindig nem kopott ki, de nől a hajam, így szerintem majd lenő és kész :) utána én is szőke szeretnék lenni :)
2011. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) köszi... mondjuk tényleg csak az a jó, hogy 5 vékony tincs lett befestve vele... ha mást nem neki esek ezeknek a tincseknek azt leszivatom... azt max letörik... :(
2011. ápr. 8. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi,h megkerdezem,de hogyan sikerült a vilagos szőke? mert nekem mindig csibesarga szinu :/
2011. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!