Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki, mit használ a pattanásaira...

Ki, mit használ a pattanásaira? Nekem van pár, csak az államon és ott eléggé zavar, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy mit használhatnék?

Figyelt kérdés
Szedek mustármagot 4 hete és hát eddig még nem láttam javulást=(. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?? Ti mit tudtok ami használt?? Sajnos a bőrgyógyász és a kozmetikus nem jött be!!=(
2009. márc. 16. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, a mustármagot hülyeség szedni szerintem. először is nem írtad hány éves vagy. Sajna, ha 18-20alatt akkor ezt köszönheted a szervezeted hormonháztartásának,mert sokat változol fiatalon. Én fogkrémet kentem a patikra tininek, volt hogy bevált, volt hogy nem. Ne várj csodát semmitől....de nem árt ha heti 1szer arcradírozol (szigorúan 1szer szabad) és próbáld ki a tonikot ha van rá mód. És télen nem árt az arckrém sem, esténként nem tusfürdővel,hanem szappannal tisztítsd meg az arcocskád. Ha ez nagyon szárítja,akkor kend be krémmel. Ja és sose használj testápolót sem arcra,mert nem ugyanolyan azarcon és a testünkön a bőr! Egyből jönnek tőle a patik!
2009. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!