Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények az új Gliss kur...

Vélemények az új Gliss kur samponról/balzsamról?

Figyelt kérdés
A fekete dobozosra gondolok, még csak egy helyen láttam, de szemezek vele, hogy ki kellene próbálni. Extra száraz hajra való, azt hiszem. Van valakinek bármilyen tapasztalata róla?
2011. máj. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztos nem próbálnám ki, mert már nagyon sokszor bedőltem és mindig rájövök, hogy a gliss kur termékek zs@rok. Én is mindenféle tápláló meg száraz hajra való terméket használtam tőlük, de nekem fure tapintású lesz tőle a hajam, és egyáltalán nem lesz szebb.

Nekem a nivea selyemfény és az elseve tükörfény vált be, most már egy ideje csak az utóbbit használom.

Amúgy gondolom nem egy ökör ára egy sampon, kipróbálod és ha neked nem tetszik mégse, akkor vagy elhasználod és nem veszel többé, vagy anyukád teszi ugyanezt (nekem anyukám mindig elhasználja az ilyeneket, mondván sampon ez is az is)

2011. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig bejöttek a Gliss Kur termékek (gondolom, ez is egyénfüggő) én most a Satin Relax-et használom, és látható és érezhető volt a változás már az első mosástól, még a páromnak is feltűnt, pedig ő nem figyel az ilyenekre. Nem láttam még ezt a fekete változatát, de szerintem ha találkozok vele, megveszem, itt a nyár, sokat járunk uszodába, és a klóros víz biztos szárítja majd rendesen a hajamat. :)
2011. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy hete használom, szóval még nagyon sok eredményt nem látok, de az tény, hogy hihetetlen jó illatú lett tőle a hajam, ráadásul mivel nagyon hosszú, a vége állandóan száraz és szálkásodik, de most ettől jó selymes és puha lett, ennek ellenére mégsem zsírosodik tőle a hajtövem ami más száraz hajra való samponoknál általában :)
2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!