Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehet szüntetni valamivel...

Meg lehet szüntetni valamivel az izzadást? Esetleg csökkenteni?

Figyelt kérdés
Elég izzadós vagyok.De még akkor is amikor nincs is melegem.Ez elég gáz mert színes pólókat csak inggel tudok felhúzni.De valamikor akkor is melegem van.Tudom hogy ilyenkor az a megoldás hogy fehér póló... nos van is sok.De nagyon szeretem a színes pólókat.A hónaljam alatt mindig nagy körben látszik hogy izzadok.Sokszor félek levenni a pulcsimat6ingemet ne hogy lássák.De melegem is van...Van valami amivel ezt meg lehet szüntetni?Vagy éppen kicsit csökkenteni hogy ne ennyit izzadjak?
2011. máj. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Izzadtsággátló, ha kell tusolj le naponta többször. Ne használj fújós dezodort(meg én utálom a golyósat is,csak a sima kenős jön be vagy milyen az:DD)!!! Hűtsd magad vízzel és borotváld a hónaljad. : D Amúgy...hány éves vagy??: D
2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

14.

A hónaljamat alap hogy borotválom.De az iskolában nem tudok tusolni.

2011. máj. 27. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallottam arról, hogy létezik már hónaljvédő, amit csak bele kell rakni a ruhába, és felszívja az izzadságot, szerintem nézz utána! Amúgy elvileg a zsálya tea is jó izzadásgátló.
2011. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerős a probléma. nekem Solutio antisudorica vált be, de nem vagyok ezzel egyedül, mindenki dicséri, műtét meg ilyesmin kívül szinte ez az egyetlen megoldás. gyógyszertárban lehet venni, nagyon olcsó szer. viszont fogalmam sincs, hogy 14 évesen lehet e használni...
2011. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. máj. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!