Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron még jobban izzadok:$...

Nyáron még jobban izzadok:$ és csaj létemre tök ciki. amikor bemegyek a városba 1 nagyobb körre már full leizadok, és az nem olyan szép látvány:S ez ellen lehet tenni valami? Vagy csökkenteni a mértékét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ujjatlan felsőt vegyél fel és nem fog látszódni
2011. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem brutál melegben a Rexona vált be (amit fekete ruhával reklámoznak), egyébként meg nyáron mindenki izzad, nem?
2011. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom... próbálok olyan felsőket felvenni, amiben nem látszik az izzadás, pl. fekete-fehér, kockás felsők, stb., mert tök ciki ha a buszon felemelem a karom a kapaszkodáshoz, és ot az izzadságfolt :S

És sajnos én nem szeretem az ujjatlan felsőket, így ez nem megoldás :(

2011. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát..sajnos jajaja.. :/ köszönöm. :) !
2011. júl. 13. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
én is rexona-t hazsnálok rexona clear pure Crystal-t,mikor nagyon meleg van,akkor a hátam is bekenem vele,valamilyen szinten javít a helyzeten,de ajánlom a lazább felsőket,ujjatlanokat,a feketén nem látszik az izzadság ha jó anyagból van:D,a fehér nem vonzza a napot
2011. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica... nekem csak az vált be. [link]
2011. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen és amikor mondtam anyunak h hozzon nekem ilyet a gyógyszertárból kiröhögtek...mert hogy jaj ez egy természetes folyamat blablabla..én is fekete felsővel oldom meg vagy hintőporral kenem be magam ...az szívja a nedvességet...(akkor hallottam nagynénémtől mikor az unokaöcsit tettük tavaly nyáron tisztába és izzadt a kissrác) :):D
2011. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!