Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen összevissza...

Hogy lehet ilyen összevissza kontyot csinálni?

Figyelt kérdés

ilyesmire gondolok:

[link]


[link]


[link]


meg vannak ilyen kontyok hogy így összevissza lóg belőle a haj és nem tudom hogy kell olyat csinálni!

leginkább erre gondolok:

[link]


2011. máj. 28. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Háá :)) Első kép,Eva Longoria... nekem ilyen a hajam,mikor tusolni megyek :D.
2011. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden héten megkérdezi valaki én meg elképedek hogy hogy nem lehet tudni ezt hiszen mikor megyek tusolni fogom és felkötöm egy gumival, felcsavarom és hullámcsattal lecsatalom a végét hogy ne essen szét és ennyi :) Ja, kb. 12 éves korom óta így tusolok, most 26 vagyok.


Ez az a jó kis divatmarketing fogás, hogy a világon minden nő meg tudta csinálni így a haját, ha fürdött, strandolt, stb., nem foglalkozott vele csak szimplán felcsatolgatta valahogy.

Aztán most hogy divat lett, mindenki kapkodja a fejét hogy úúúúristen hogy kell ilyen jó "frizurát" csinálni???

A titok: nem kell figyelni rá, csak feltekered egy gumi köré és tincsenként vagy egészben ide-oda csatolod.

:)))

2011. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amikor megyek tusolni akkor nekem is ilyen jó de ha meg megyek valahjova akkor SOSE ilyen!!
2011. máj. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!