Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudok már mit csinálni....

Nem tudok már mit csinálni. Segítség!? :/

Figyelt kérdés
A korrektor eltömi a pólusokat,és több pattanás lesz tőlük?hogy tüntessem el őket?(házi praktikát tud valaki?)
2011. okt. 31. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha pattanásos a bőrünk, nem használunk alapozót, se púdert. Nem kenjük őket jobban bele a pattanásokba, mert csak begyullad, és csúnyább lesz...

2. Hagyományos módszerként nekem a fogkrém szokott használni, mivel leszárítja őket, ha viszont nagyon pattanásos a bőröd, ajánlom a Sudocrem-et. Nekem nagyon szép lett tőle az arcom.

Vagy bemész a gyógyszertárba, és kérsz pattanásokra: AKNESOL nevezetű szert. Ő is nagyon használt nekem...

3. Arra figyelj, hogy mindig csak egyet használj... Ha pl. használsz egy Eucerin.. vagy Aknesol.. vagy épp Sudocremet.. vagy bármi mást (ami neked használ) Vigyázz, hogy egyszerre csak egyet... Tapasztalatból mondom. Azt hittem hamarabb eltűnnek, ha többel bekenem.. Hát nem. Ráadásul kicsípheti a bőrt... Tehát egyszerre csak az egyiket..


Ui. * A sudocrem és aknesol hatásos.. nagyon is! ez a lényeg...

küldök róluk linket, hogy megismerd, ha hasznát veszed ->

Sudocrem: [link]


Aknesol: [link]

2011. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!