Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett középszőke váll alá...

Festett középszőke váll alá érő hajamból mit lehetne kihozni? Olyasmire gondoltam, hogy befestetem az eredeti színére, ami szőkésbarna, vagy hamvas világosbarna és abba tetetnék nagyon világos, hamvasszőke tincseket. Megoldható ez?

Figyelt kérdés
Kékeszöld a szemem,és oldalfrufrum van.
2009. márc. 16. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megoldható...ma már minden.Nekem nagyon sötét barna a hajam eredeti színe, de most szőke vagyok.

szerintem nagyon szép a melírozás, de ha hamvas barnára akarod festeni, szerintem jobban mutatna a sötétebb barna tincsezés....karakteresebb. A szőke tincsek meg finomabb,lágyabb hatást adnak. döntsd el,melyik vagy TE!

2009. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!