Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beauty Breast mellnövelő...

Beauty Breast mellnövelő tabletta használ?

Figyelt kérdés
nagyon el vagyok keseredve 22 évesen gyakorlatilag nincsenek melleim,és emiatt nincs önbizalmam ,nagyon boldogtalan vagyok.nem szeretnék én nagy melleket csak hogy legalább melltartóval ki tudjam emelni egy kicsit,ez a tabletta segithet vagy hülyeség az egész ?
2011. máj. 29. 05:58
 1/7 A kérdező kommentje:
nyiregyházán lehet kapni?
2011. máj. 29. 06:46
 2/7 anonim válasza:

Szia, én kipróbáltam kb. 3 évvel ezelőtt és semennyit sem nőtt tőle :(

Szerintem pénzkidobás.

2011. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anno egy weblapon összejött egy társaság, akik kipróbáltunk elég sok mellnövesztő szert. Ez nem segített szinte senkinek. Ami többünknek (nekem is) bevált, az a Sunfleur mellbalzsam + Aromax mellápoló olaj volt, reggel egyik, este másik. Pár hónapig használtam, egy méretet nőtt tőle 5 éve, és azóta is tartom :)
2011. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.és hol lehet ilyet kapni?
2011. máj. 29. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

En Dm-bol vettem a Sunfleur-t egy hete. Jelenleg van kulon feszesitesre es novelesre.

A mellnovelo lila csomagolasu. Valoszinuleg ugyanott megtalalod az Aromax-ot is.

Hallottam a Rosmann-ban is meg lehet talalni ezeket.


Utolso valaszolo: Gratulalok a sikeredhez!

A kremek hasznalatakor, alkalmaztad a kivulrol befelo iranyulo korkoros masszazst is ? Ha igen, kabe hany percet szantal ra?

Mennyi ido utan jelentkezett eredmeny es hany honap utan erted el a vegso eredmenyt?

Kerlek, valaszolj. Elore koszi.

2011. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én márciusban rendeltem ilyen kapszulát és krémet, azóta használom. nekem 81 cm-ről 84-85-re nőtt eddig, de mostanában már mintha nem annyira változna. melltartó nélkül látszik a változás, bár ruhában is, még apukám is megjegyezte, hogy mintha "mellesebb" lennék (nem tud amúgy a kapszulaszedésről). bár én még csak 21 leszek, és a kortól is függ elvileg. folytatni fogom, rendelek még egy 3 hónapos adagot, és szerintem szedni fogok mellé még valamit, szójalecitint, vagy lenmagot. remélem nőni fog még. egy próbát megér!
2011. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm...koszi hogy irtal. Gratulalok a sikeredhez!

Sajnos hallottam olyat, hogy miutan mar nem szeded, visszaesnek a mellek az eredeti meretre. Remeljuk veled nem igy lesz. Majd ird meg mit tapasztaltal.

Koszi.

2011. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!